Сірі рулонні штори на вікна

Сірі рулонні штори на вікна
Зміст
Види рулонних штор сірого кольору
Особливості та гідності сірих рулонних штор

Рулонні штори стали своєрідною альтернативою класичним горизонтальним жалюзі. Конструкція являє собою цілу систему з тканого полотна та кількох напрямних. Свою назву вони отримали за рахунок особливості конструкції, при складанні ткане полотно згортається на шпиль в рулон.

Використовувана тканина може бути найрізноманітнішою - від напівпрозорої до дуже щільною, що особливо актуально при виборі сірого полотна. Сіра рулонний тканину високо цінується своїми відображають і светопоглощающими властивостями. На відміну від чорного кольору, сірий не так притягує сонячний колір і не так сильно нагрівається. В результаті ви зможете скоригувати рівень освітленості саме так, як це буде зручно саме вам.

Ви можете не переживати, що на сірому полотні буде помітна пил, адже на етапі виробництва полотно просочується спеціальним просоченням, яка надає пиловідштовхуючі і антистатичні властивості. Вам залишається тільки використовувати серветку з мікрофібри, щоб очищати локальні плями. Пам'ятайте, що такі штори заборонено прати в пральній машинці, навіть на режимі делікатного прання, в іншому випадку конструкція буде пошкоджена.

Види рулонних штор сірого кольору

Виділяють кілька варіантів рулонних штор:

  • відкриті - найбільш поширені і прості в управлінні. Представлені валом, на який накручується полотно, нижній край якого укріплений спеціальною планкою. Бічні грані оснащені спеціальними нитками, що дозволяє утримувати рівне становище навіть при потоці вітру. Сам вал прикріплюється до стін куточками;

  • касетні - на відміну від попереднього виду, в касетних вал захований під спеціальний короб круглої або овальної форми. При необхідності колір короба можна підібрати в колір рами, стін або навіть самого полотна. Як невеликий підвиду виділяються мінікассетние варіанти, в яких полотно закриває не всі вікно, а один отвір. Це дозволяє відкривати стулки при першій необхідності;

  • ролло - розроблялися спеціально для мансардних вікон, щоб захистити приміщення від сонячного або місячного кольору. Незважаючи на громіздкі габарити, конструкція досить зручна при монтуванні не вимоглива при догляді;

  • великогабаритні - використовуються для покриття вітрин або великих вікон в салонах.

Ви легко зможете встановити конструкції з полотном сірого кольору, а потім просто замінити його при першій необхідності.

Окремо варто згадати про полотно типу «день-ніч». На відміну від класичного жалюзі, регулювання освітлення забезпечується за допомогою самих завіс. Щільні тканинні планки сірого кольору дозволяють пропускати саме той потік сонячного світла, який необхідний саме вам.

Особливості та гідності сірих рулонних штор

Виділимо пару ключових особливостей рулонних штор:

  • в згорнутому вигляді конструкція займає зовсім небагато місця, тому вона не буде відтягувати на себе увагу;

  • управління рулонними шторами здійснюється за допомогою декількох ланцюжків, може також використовуватися один ланцюжок.

Окрему увагу необхідно приділити самому сірому кольору. Якщо ви сумніваєтеся, що він може вписатися в ваш інтер'єр, досить використовувати кілька допоміжних аксесуарів з текстилю такого ж кольору. Для цих цілей можуть також використовуватися рамки для картин і фото.

Вибираючи сіре полотно, зверніть увагу і на матеріал виготовлення. Найчастіше використовується поліестер. В якості допоміжних матеріалів можуть застосовуватися віскоза, бавовна або льон. Таке полотно виглядає багатше і може використовуватися для прикраси інтер'єру. При необхідності, можливе використання полотна з фактурою. Щодо кріплення з пластику не варто переживати. Для фурнітури використовується пластик особливої якості, який здатний витримати навіть тривала дія сонячного світла і не трісне в процесі експлуатації.

FAQ
Доступні штори тільки сірого кольору??

На вибір будуть представлені полотна різних кольорів, щоб ви могли підібрати підходящий.

Я зможу замінити полотно після монтажу на інший колір? ?

Все залежить від особливості конкретної конструкції, але частіше за все подібна можливість надається.

Ви встановлюєте свої конструкції??

Щоб дізнатися можливість монтажу на вашу адресу, просто зателефонуйте нашим менеджерам по телефону зазначеним на сайті.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.06.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Сірі римські штори на вікна
Римські штори - особлива конструкція, яка представлена рівним полотном в розгорнутому вигляді, але при згортанні збирається красивими складками. Подібний варіант найчастіше використовується в тому випадку, коли виникає необхідність монтажу коротких фіранок, які не будуть діставати до підвіконня.
Детальніше
Вертикальні жалюзі в офіс
Вертикальні жалюзі в офіс
Якщо раніше для того, щоб сховатися про недоброго ока або цікавого сусіда люди використовували віконниці, то тепер є варіант набагато цікавіше - жалюзі
Вертикальні жалюзі в спальню
Вертикальні жалюзі в спальню
Останнім часом дедалі більше власників приватних квартир роблять свій вибір, при монтажі віконних екранів на користь жалюзі. На відміну від штор вони набагато ефективніше рятують своїх власників від сонячного світла, вуличного пилу гарячих повітряних мас і шуму.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00