Сірі римські штори на вікна

Римські штори - особлива конструкція, яка представлена рівним полотном в розгорнутому вигляді, але при згортанні збирається красивими складками. Подібний варіант найчастіше використовується в тому випадку, коли виникає необхідність монтажу коротких фіранок, які не будуть діставати до підвіконня. Римські штори не займають багато місця, так як монтаж здійснюється безпосередньо до самої рами. Підвіконня залишається для використання. Ви легко зможете як зберігати особисті речі, так і просто виставити кілька горщиків з квітами.

Сама конструкція римських штор досить проста - верхня планка з липкою стрічкою прикріплюється до полотна. Саме полотно оснащено по нижній частині спеціальним обважнення і повторним шаром липкої стрічки. В процесі монтажу римські штори можуть кріпитися не тільки на раму, а й на стіну. Досить тільки прикріпити планку липкою стороною до заздалегідь підготовленій поверхні. Подібний підхід до реалізації дозволяє легко монтувати і демонтувати конструкцію, в тому числі і для прання.

Полотно складається красивими складками за допомогою кулисок і щільних прутиків. Вони утримують конструкцію і не дозволяють складкам розпалася.

Види римських штор

Залежно від типу реалізації конструкції розрізняють:

  • стандартні, вони ж класичні;
  • каскадні.

Класичні представлені рівним полотном, тоді як каскадні складаються в кілька складок. Подібний варіант сірого полотна прикрасить будь-який інтер'єр, але особливо актуально виглядатиме при реалізації мінімалізму, хай-тека або навіть Провансу. При необхідності, сірий колір ви зможете відтінити кольоровими стрічками по краю. Подібне поєднання не дозволить злитися римським шторам з рамами.

Також ви можете сміливо використовувати сірі римські штори для прикраси еркерні вікон. Вони розташовані півколом і стандартні конструкції просто не вийде встановити. А римські штори ви зможете прикріпити на кожне окреме вікно.

Переваги та особливості римських штор сірого кольору

Найголовніше гідність - привабливий зовнішній вигляд як в складеному, так і розгорнутому стані. Найголовніше, підібрати полотно, яке буде чітко закривати отвір з боків, в іншому випадку ефективність такої конструкції буде знижена.

Не варто думати, що сірий колір буде пропускати світло, що використовується полотно не пропустить навіть найяскравіше сонце, максимум ви будете переглядати легке світіння. А подібний нюанс буде доречний в будь-якому інтер'єрі, незалежно від його спрямованості.

Але не варто забувати і про деякі особливості римських штор. Необхідно визначитися з тим, буде закрита тільки одна стулка або повністю все вікно, в такому випадку просто ускладнюється доступ до провітрювання. Якщо немає необхідності в регулярному відкритті вікон, можна сміливо встановлювати римські штори на все вікно.

Також незважаючи на те, що полотно допускається прати (але тільки вручну, не в машинці), варто бути готовим до розбирання перекладин і стрічок.

При виборі моделі варто визначитися з тим, на якій висоті буде розташована конструкція, так як навіть в згорнутому вигляді вона буде займати певну частину вікна.

Як підібрати відповідні сірі римські штори?

При виборі конструкцію варто орієнтуватися не тільки на довжину, але і на ширину. Рекомендується заздалегідь продумати, де саме буде встановлена планка. Важливо, щоб штори кріпилися максимально щільно, і нічого їм не заважало.

Це ж правило актуально, якщо ви підбирається для вікна кілька штор. Вони не повинні розташовуватися впритул один до одного, необхідний хоча б мінімальний просвіт. Якщо ви вибираєте суцільне полотно для всього отвору, важливо щоб воно було ширше стекол як мінімум на 5 сантиметрів, в іншому випадку світло просто буде пробиватися по сторонам.

При виборі довжини варто орієнтуватися на довжину всього віконного отвору, щоб в повністю розкритому вигляді штора закривала скло.

Не варто хвилюватися про те, що сірі штори будуть примхливі у догляді. Використання спеціальних просочень запобіжить накопичення бруду на поверхні. І навіть якщо ви випадково поставите пляма, його можна легко усунути точково, не знімаючи всю штору.

Галерея наших робіт
Завантажити більше фото
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00