Ролети і жалюзі Nikoss в Черкасах

Nikoss в Черкасах - це якісний сервіс і надійні матеріали. Захисні ролети, горизонтальні і вертикальні жалюзі, вишукані римські штори і багато іншого ми можемо запропонувати вам - всім бажаючим облаштувати будинок або квартиру якісним захистом від сонячних променів.

У чому переваги наших товарів?

  • Висока якість. Використовуються не тільки вітчизняні матеріали, а й закордонні деталі (фурнітура, тканини і бамбук). У поєднанні виходять чудові штори, ролети і жалюзі, які радують око.
  • Саме! Привабливі зовнішній вигляд - важлива складова для декору віконного простору. Тому наші фахівці з радістю підберуть не тільки практичні штори або жалюзі, а й красиві матеріали з фурнітурою.
  • Універсальність виробів. Ми спеціалізуємося на самих різних варіантах штор і ролет. Це можуть бути як горизонтальні, так і вертикальні жалюзі, римські штори і навіть захисні ролети.
  • Автономне виробництво. Ми залежимо тільки від самих себе. І це величезний плюс: всі етапи створення ролетів, жалюзі контролюються і перевіряються нашою бригадою відповідальних і виконавчих працівників.
  • Надійність. Ми працюємо виключно з сертифікованою продукцією. З цієї причини вам можна не переживати за довговічність. Давайте краще думати про кольорову гаму майбутніх штор.

Сумарно команда виконала обсяг робіт на 200 років! Цим досвідом ми ділимося з новачками, які хочуть працювати з нами.

Ролети, жалюзі і штори виконують ряд практичних функцій. Все більше і більше людей переходять на сторону більш простих і надійних рішень замість покупки окремо штор, тюлі, гардин і ламбрекенів. Ми працюємо з:

  • Тканинними ролетами.
  • Вертикальними і горизонтальними жалюзі.
  • Рулонними шторами.
  • Римськими шторами.
  • Захисними ролетами.

Такий широкий асортимент дозволить жителям Черкас обзавестися якісною продукцією для свого будинку.

Команда фахівців працює як з готовими варіантами замовлення, так і проводить консультації, де ви разом з майстром підбираєте найбільш підходящий варіант. Всі деталі, індивідуальні особливості обумовлюються заздалегідь, і це дає можливість домогтися кращого результату. Замість того, щоб ламати голову над покупкою готової продукції, ми пропонуємо створювати унікальні рішення і будемо раді допомогти в цьому креативному справі.

Купівля ролет, жалюзі і штор від Nikoss в Черкасах - оптимальний варіант для створення унікального інтер'єру і захисту від сонячних променів. Залежно від матеріалу, штори або ролети виконують різні функції. Наприклад, легка бамбукова папір, з якої виконують деякі ролети, буде м'яко розсіювати сонячне світло. А щільні римські штори захистять кімнату від палючого сонця влітку, а взимку буду перешкоджати проходженню теплого повітря з кімнати на вулицю.

Ми також відкриті для співпраці і будемо раді розглянути всі варіанти!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 16.03.2020
Просмотрено: 178 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору