Nikoss - якісні жалюзі і ролети в Хмельницькому

Наша компанія працює в сфері виготовлення жалюзі, ролет і різного виду штор вже більше 7 років. Ми зарекомендували себе як надійний сервіс, який допоможе облаштувати кімнату будь-якого призначення. І просто не можемо вас підвести! Ми працюємо з виготовленням жалюзі, ролет, рулонних і римських штор.

У чому секрет успіху?

Наші товари на порядок вище мас-маркету, який лежить на полицях в супермаркетах. І ось чому:

  • Використання матеріалів вітчизняного виробника, а також співробітництво і іноземними компаніями. Запозичення технологій, оптимізація під потреби сучасного українського ринку допомагає випускати товар високої якості за адекватною ціною.
  • Власне виробництво - це один з методів контролю якості. Сертифіковані тканини і фурнітура проходять контроль, потім ми виготовляємо ролети, штори і жалюзі на автономних установках. Весь процес контролюється майстрами, які стежать за кожним етапом виробництва.
  • Адекватні ціни радують наших перших клієнтів і допомагають постійним покупцям уберегти гроші в гаманці або на банківському рахунку. Ми орієнтуємося на сучасних ринок пропозицій, а не піднімаємо неземні ціни. Орієнтування на клієнта - невід'ємна частина робочих принципів.

Особливості клімату в будь-якому місті впливають на життєдіяльність людини. Погодьтеся, не дуже приємно прокидатися і дивитися, як йде мокрий сніг, а ввечері вітер дме з такою силою, що падають гілки. Але і не особливо приємно бачити під променями палючого сонця, коли потрібно займатися справами, а не втомлюватися від виснажливої ​​спеки і сліпучих променів. Nikoss подбав про кожного! Ми пропонуємо широкий асортимент різного виду штор, ролет та жалюзі. Тому любителі різної погода знайдуть те, що доведеться їм до душі.

Щоб сховатися від сонця, наповнити кімнату м'яким теплим світлом, рекомендуємо звернути увагу на горизонтальні або вертикальні жалюзі. Це оптимальний варіант, щоб не зовсім ховатися від світла, але і не терпіти сліпучі промені, які іноді заважають. Якщо ж вам до душі використовувати більше штучних джерел світла, то радимо віддавати перевагу рулонним або римським шторам. Вони красиво виглядають як в класичному інтер'єрі, так і в більш сучасному.

До речі про інтер'єр. Майстри можуть підібрати кращий варіант для облаштування віконного простору. Разом ви оберете забарвлення, фурнітуру і матеріал. З варіантів: однотонна тканина, з малюнком, орнаментом або навіть картинкою на ваш смак. Перед початком роботи, фахівці радяться з вами, обумовлюються всі деталі. Це допомагає домогтися кращого результату, адже установки будуть працювати довгі роки.

Для замовлення продукції в Хмельницькому можна оформити заявку на нашому офіційному сайті. Також звертайтеся за контактними телефонами, якщо виникли труднощі або залишилися питання.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 16.03.2020
Просмотрено: 146 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору