Горизонтальні жалюзі в спальню

Горизонтальні жалюзі в спальню
Зміст
Горизонтальні жалюзі - ідеальне поєднання комфорту і стилю
Механізми горизонтальних виробів для спальні
Переважний склад жалюзі
Правильний вибір жалюзі для спальні
Основні переважні ознаки захисних пристроїв для спальні
Придбання виробів в правильному джерелі

Спальня вважається місцем для атмосфери усамітнення, що володіє затишними та комфортними умовами. Безпосередньо в цій кімнаті, люди відпочивають від повсякденних робочих буднів, наповнюючись енергією і силами. Тому, дуже важливо при облаштуванні місця, приділити увагу, навіть найдрібнішим нюансам, включаючи оформлення віконних прорізів.

Найбільш популярним варіантом є установка жалюзі горизонтального зразка, адже крім захисних властивостей, такі вироби забезпечують естетичний вигляд приміщенню. Дуже часто, підібрати якісні вироби досить складно, тому потрібно зосередитися на пошуку оптимальних варіантів, які підходять під особисті вимоги, для виключення негативних наслідків.

Горизонтальні жалюзі - ідеальне поєднання комфорту і стилю

У порівнянні з іншими варіантами виробів, саме горизонтальний вид користується особливою популярністю, завдяки якісній безпеки від прямого сонячного потоку, виключення поглядів незнайомців і надходженню холодних повітряних мас в приміщення. Ці пристрої в повсякденному догляді, досить примітивні, не вимагаючи значних зусиль при збиранні. За рахунок спеціального покриття, вони не акумулюють на поверхні пилові і грязьові частинки.

Механізми горизонтальних виробів для спальні

Пристрої такого виду включають в себе рейки, які розташовуються один біля одного. У закритому стані, між ними не утворюється проходження світлового потоку, так як вони розташовані впритул. Ширина смуг буває різних розмірів, коливаючись від 20 до 50 мм. Регулювання виробів здійснюється шляхом зміни кутового нахилу в спокійному стані і відповідно самого збору рейки.

Для спальні, жалюзі відмінно підходять, так як вони повністю закривають огляд зовні вулиці, а також при відкритому вікні забезпечують проходження свіжого повітря.

Переважний склад жалюзі

Головним виробничим видом матеріалу може бути: пластмаса, дерево, металеві вироби або тканину. Від правильно підібраного текстилю залежить, як естетичний вигляд, так і експлуатаційні властивості. 

Наприклад, пластикові вироби є більш доступного зразка, але при цьому мають мінімальну міцністю і санітарної гігієнічністю. У зв'язку з цим, такі пристрої намагаються не робити.

Алюмінієвий тип більш стійкий, за рахунок спеціальних складових. Частка таких виробів проводиться досить легко, не вимагаючи особливих зусиль. Зокрема жалюзі виконують ряд властивостей, необхідних для нормального функціонування людини.

Дерев'яні вироби є природним матеріалом з високою екологічною складовою. Вони дуже міцні, стійкі і звичайно ж володіють захисною властивістю від сонячного потоку. Єдиним недоліком таких виробів є висока цінова категорія.

Тканинні пристрої мають підвищену практичність і універсальність, так як виготовляються зі спеціального речовини, яке стійке до ультрафіолету і грязьових частинок.

Правильний вибір жалюзі для спальні

Відповідно, вибирати жалюзі слід за власними уподобаннями. Для початку потрібно звернути свою увагу на наступні ознаки:

 • присутній стиль і дизайн кімнати;

 • розміри вікон і ширина прорізів;

 • види кріплень;

 • колірна гамма, відповідна під елементи меблів;

 • підбір матеріалу;

 • варіанти форм і типів штор.

В першу чергу, кращим варіантом для спальні буде покупка від перевірених виробників, які мають всю сертифіковану продукцію і позитивні відгуки від покупців. Не варто віддавати переваги невідомим категоріям і групам товарів.

В цілому, при покупці жалюзі потрібно звертати вид на матеріал, фактуру і колірну гамму. Ці ознаки допоможуть знайти оптимальне рішення і відтворити затишну атмосферу спальні.

Основні переважні ознаки захисних пристроїв для спальні

На сучасному етапі, багато моделей мають стильною подачею, здатної прикрасити будь-яку кімнату, завдяки своїй багатофункціональності та технічними характеристиками. У зв'язку з чим, звичайні фіранки вже давно відійшли на другий план. До основних переваг таких пристроїв в спальні, можна віднести:

 1. Висока захисна функція від світла, тепла і сторонніх поглядів.

 2. Якісна регулювання надходження світла. Завдяки апарату можна контролювати рівень освітлення.

 3. Широке різноманітність товарів за колірною і цінової категорії. Жалюзі випускаються, як для економних варіантів, так і більш дорогого сегмента.

 4. Підвищений рівень експлуатаційних характеристик. За рахунок спеціального матеріалу, термін служби жалюзі прямо залежить від людського фактора. У звичайному випадку, період може становити до 25 років.

 5. Простота використання. Вироби не вимагають спеціальної підготовки, тому застосовуються навіть в дитячих кімнатах.

 6. Легка чистка. Ролети досить швидко і якісно очищаються за допомогою звичайної мокрої ганчірки.

 7. Постійне потрапляння свіжого повітря. Ламелі не перешкоджають проникненню повітряних мас.

 8. Відмінно вписуються в будь-який інтер'єр, поєднуючи в собі елегантну подачу і естетичне задоволення.

 9. Мають підвищеним рівнем захисту, також вони досить практичні і універсальні.

Відповідно до зазначених перевагами, жалюзі горизонтального типу не мають видимих недоліків, роблячи дане вироби популярним і затребуваним по всьому світу.

Придбання виробів в правильному джерелі

Керуючись усіма перерахованими вище ознаками, можна з легкістю придбати вироби високої якості і за оптимальною ціною.

В інтернет-магазині Nikoss присутній товар в різному ціновому сегменті. Фахівці підбирають пристрою відповідно до особистих переваг. Також, тут можна знайти жалюзі для різних кімнат: спальні, дитячої, кухні, ванній і інших приміщень.

Важливо знати, що правильна покупка, допоможе відтворити територію мрії з тривалим терміном експлуатації. Спальня є саме тим місцем, де важлива будь-яка дрібниця, тому горизонтальні жалюзі допоможуть зробити кімнату з ідеальним стилістичним дизайном і унікальними об'єктами.

FAQ
Які види жалюзі найбільше підходять для спальні??

Спальня є місцем відпочинку від щоденних робочих буднів, тому при її оформленні варто чітко розуміти цілі перебування в приміщенні. Для цієї кімнати добре підійдуть жалюзі горизонтально типу, за рахунок високого рівня захисних властивостей.

Якими достоїнствами володіють горизонтальні жалюзі при оформленні в спальні??

В першу чергу, при установці такого роду пристроїв виконується саме естетична і захисна функція від цікавих сторонніх поглядів. В цілому, вони мають універсальністю, практичністю, високим рівнем безпеки, стильною подачею і оригінальним рішенням.

Яка вартість виробів??

У зв'язку, з величезною затребуваністю на споживчому ринку, цінова категорія жалюзі коливається від економічного до преміум варіанти, що робить їх доступними серед різних категорій населення.

Якими ознаками слід керуватися при виборі жалюзі??

В першу чергу, потрібно розуміти свої переваги, потім зосередитися на матеріалі, фактурі, формі і стилістичної подачі. В цілому, з огляду на ці фактори, можна з легкістю придбати якісний пристрій, яке буде служити близько 25 років.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 14.06.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети Nikoss в Павлограді
Детальніше
Жалюзі і ролети Nikoss в Кременчуці
Жалюзі і ролети Nikoss в Кременчуці
Жалюзі, римські штори, ролети - на ринку представлено безліч варіантів сонцезахисних систем. І кожен з них має власні перевагами і особливостями. Якщо ви не знаєте, який саме варіант підійде саме для вашого будинку і чим відрізняються між собою різні конструкції, команда фахівців фірми Nikoss допоможе вам.
Жалюзі день-ніч в дитячу
Жалюзі день-ніч в дитячу
Найголовнішою перевагою жалюзі Day Night є те, що вони дозволяють затінювати кімнату - злегка закривати сонячне світло або майже повністю зробити кімнату темною для сну
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00