Горизонтальні жалюзі для офісу

Горизонтальні жалюзі для офісу
Зміст
Офісні жалюзі. Основні види і їх функціональні характеристики
Конструкційні особливості
Переважні особливості жалюзі в офіс
Вибір виробів відповідно до приміщенням
Купівля жалюзі горизонтального типу для офісу

Як відомо сонячне світло заважає оптимальному функціонуванню робочого процесу, особливо в приміщеннях з вбудованою комп'ютерною технікою. У зв'язку з цим, жалюзі стали відмінним рішенням, яке значно допомагає позбутися від сонячних променів, тим самим підтримуючи робочу обстановку на більш високому рівні.

До недавнього часу, такий варіант установки в офісах був відсунутий, не уявляючи ніякої користі, на думку власників. Але, на протязі останніх років, ламелі почали набирати особливої популярності в різних установах, квартирних приміщеннях і власне офісах. Таке властивість не дивно, адже в дизайнерському стилі вони стали просто незамінним пристроєм з незаперечними перевагами. Вироби поєднують в собі елегантний стиль, естетичні та практичні властивості, захисну особливість і досить легке застосування.

Офісні жалюзі. Основні види і їх функціональні характеристики

По численним експериментам, було прийнято, що для офісу відмінно підходять саме жалюзі горизонтального типу. Що ж вони з себе представляють? Ламелі горизонтального зразка - вироби, що складаються з різноманітних матеріалів, що володіють захисними функціями від сонячних променів. Крім того, вони створюються з пластика, металу, в деяких випадках з дерева, тому регулювання світлового потоку є головною їх функцією. 

Існують різновиди вікон, що мають карниз або струну, що утримують ролети завжди паралельно віконного отвору.

Головним компонентом ламелей з тканинного полотна є металеві смужки розміщені горизонтально, що і призвело до самого їх назви.

Пристрої також підрозділяються на окремі види: за формою, розміром, кольором і рівню освітленості.

Наприклад, штори день-ніч відмінно впишуться в конференц-приміщення, так як мають регулювання попадання світлового потоку, створюючи при цьому практично мінімальну освітленість.

Конструкційні особливості

Механізм ламелей досить простий: карниз тримає жалюзі, а смуги з'єднуються спеціальними нитками, що кріпляться внизу планкою. Конструкція, доповнюється мотузкою і ручкою управління. У кріпильному пристрої розташований агрегат поворотного типу, за допомогою якого ролети піднімаються і опускаються. Ширину смуг можна підібрати відповідно до особистих переваг, як правило, вона коливається від 15 до 50 мм.

Пристрої виробляються за індивідуальними мірками, підкреслюючи дизайн приміщення. Тонкі ламелі, візуально збільшують, а широкі навпаки зменшують простір.

Переважні особливості жалюзі в офіс

Жалюзі горизонтального зразка включають в себе ряд ознак, що ідеально підходять для офісного приміщення. Крім того, виділяються основні причини, за якими покупці вибирають саме такий варіант установки:

  1. Постійна регулювання світла. В офісах дуже важливо підтримувати кількість надходить сонячного потоку, адже наявність відблисків на екрані монітора, може привести до негативних наслідків, в тому числі поломки самого приладу.

  2. Контролювання тепла, що надходить від сонця. При яскравому світлі, в приміщенні, навіть з кондиціонерами, температурний рівень значно підвищується. Відповідно, жалюзі захищають від прямих променів, регулюючи температуру в офісі.

  3. Експлуатаційне продовження ідеального зовнішнього вигляду меблів. За рахунок безконтрольного потрапляння тепла на поверхню, якість деяких предметів значно меншає. У зв'язку з цим, ролети зберігають естетичний вигляд елементів меблів на довгий час.

  4. Економічна складова. По-перше, встановивши ламелі, відбувається заощадження бюджету, за рахунок тривалого терміну служби пристроїв. А по-друге, жалюзі зменшують кількість уживаного електрики.

  5. Захищеність. Ролети в офісі - є надійними елементами безпеки всього приміщення.

  6. Швидка установка. Вироби дуже легко і якісно встановлюються, без додаткових непередбачених ситуацій.

Перераховані вище функції, роблять жалюзі особливо затребуваними серед офісних приміщень.

До мінусів класичних пристроїв відносять: при неправильній експлуатації спостерігається швидка поломка, у відкритому розташуванні пропускається світло, не розсіюючи його, в закритому положенні зазначається потрапляння мінімальної кількості світла.

З огляду на всі переваги, можна зробити висновок, що недоліки не мають особливої важливості, оскільки не впливають на нормальне функціонування приладів.

Вибір виробів відповідно до приміщенням

При покупці жалюзі горизонтального виду, слід враховувати спеціально-встановлені рекомендації, які допоможуть здійснити правильне придбання, без видимих недоліків. До головних ознак, можна віднести:

  1. Перед пошуком виробів, потрібно провести заміри віконного отвору.

  2. Враховувати треба рівень світлового потоку і відповідно до цих вказівок вибирати матеріал з якого виготовлені жалюзі.

  3. Для офісу підійдуть кольору суворого типу, які будуть не здатні відволікати від роботи.

  4. Важливо враховувати вид кріплення, так як вікна відрізняються один від одного каркасом.

За підсумком, офісні жалюзі проникали в приміщення з величезною швидкістю, сприяючи задоволенню переваг багатьох людей. Установка виробів, може бути проведена як самостійно, так і за допомогою фахівців.

Купівля жалюзі горизонтального типу для офісу

Придбати пристрою зазначеного зразка, можна через інтернет-магазин Nikoss, який займається продажем все різного устаткування для віконних систем. Тут можна знайти, жалюзі для будь-якого приміщення, у відповідності з усіма дизайнерськими рішеннями. Офісні ролети захищають від сонячного тепла, тим самим запобігаючи багато непередбачені ситуації.

Наш магазин співпрацює з багатьма виробниками, які створюють вироби вищого рівня з оптимальною ціновою категорією. Як правило, жалюзі сприяють впровадженню не тільки захисної, а й естетичну функцію. Горизонтальні ролети для офісу - вважаються відмінним рішенням, що сприяє ідеально поєднувати оригінальність образу і стилістичну подачу.

 

FAQ
Які жалюзі підходять для офісного приміщення??

Для офісного приміщення підходять жалюзі горизонтально виду, так як вони сприяють регулювання рівня світла і тепла в кімнаті. Тканина на таких територіях, не грає особливо важливої функції, тому можна сміливо вибирати пластикові, тканинні або металеві вироби.

Основні переваги жалюзі в офісі??

До головних переваг жалюзі в офісі відносять: підвищений рівень безпеки для техніки, контроль рівня освітленості, значна економія коштів і постійна пропускна можливість повітряних мас.

Які варіанти особливо впишуться в атмосферу офісу??

У офісне приміщення відмінно підійдуть жалюзі класичних відтінків зі строгим виглядом. Саме, завдяки однаковому стилю, буде виключатися будь відволікання від робочого процесу. Також, добре впишуться в офіс штори день-ніч, так як вони сприяють якісної регулювання освітленості під час показу конференцій.

На що краще звернути увагу при покупці штор??

Купувати виріб, слід після проведення всіх вимірів вікон, з'ясування стилю приміщення і наявності сонячної сторони. Ці властивості допоможуть підібрати вироби, відповідне по всіх дизайнерським рішенням.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 14.06.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Надійні ролети і жалюзі від Nikoss в Чернівцях
Кожна людина хоче відчувати максимальний комфорт у себе вдома. І ми з радістю вам в цьому допоможемо. Ми спеціалізуємося на виготовленні:
Детальніше
Сірі жалюзі на вікна
Сірі жалюзі на вікна
Багато дизайнерів сьогодні відходять від звичних тенденцій і строгих рамок при реалізації різних ідей в інтер'єрі. Однією з таких тенденцій стало зняття заборони на використання сірого відтінку.
Nikoss - якісні жалюзі і ролети в Хмельницькому
Nikoss - якісні жалюзі і ролети в Хмельницькому
Наша компанія працює в сфері виготовлення жалюзі, ролет і різного виду штор вже більше 7 років. Ми зарекомендували себе як надійний сервіс, який допоможе облаштувати кімнату будь-якого призначення. І просто не можемо вас підвести! Ми працюємо з виготовленням жалюзі, ролет, рулонних і римських штор.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00