Філії
руукр

Чим захистити вікна від сонця?

Чим захистити вікна від сонця?
Зміст
Принцип роботи і пристрій жалюзі
Рулонні жалюзі
Які тканини використовують для рулонних жалюзі?
Які переваги мають рулонні штори?
Вертикальні жалюзі

Замислюючись над тим, що краще повісити на вікна, щоб і сонячного світла було достатньо, і щоб надійно захистити приміщенні від його надлишків, можна звернути увагу на жалюзі, рулонні штори. Вони бувають горизонтальні, вертикальні, типу «день-ніч».

Виготовляють їх з найрізноманітніших матеріалів: тканини, алюмінію, дерева, бамбука, пластику і т.д. Основними причинами популярності таких штор є: функціональність, різноманітність кольорів, доступна вартість і т.д.

Принцип роботи і пристрій жалюзі

Рулонні штори за своїми конструкційним особливостям прості, завдяки чому забезпечується їх надійність і сталість роботи. Складаються вони з горизонтального вала з тканиною, яка намотується на вал. До стіни прикріплюються за допомогою кронштейна. Тканина має спеціальне просочення, яка надійно захищає від пилу і накопичення сторонніх запахів. Механізм управління може бути механізмом ланцюжка або пружинним. Вони дозволяють без особливих зусиль зафіксувати тканину на потрібній висоті: коли вікно закрите повністю, коли вікно відкрито повністю, вікно відкрите на певній висоті.

Рулонні жалюзі

Рулонні жалюзі можуть бути встановлені в офісах, будинках, квартирах, лоджіях, балконних дверей. З їх допомогою можна доповнити стандартні портьєри та гардини. Також дизайнери рекомендують використовувати їх в якості самостійних прикрас на вікнах.

Основними їх перевагами є:

 • Хороший захист полотна від бруду і пилу;
 • Велика різноманітність полотен для жалюзі, які бувають з малюнком, без малюнка, з нашаруваннями, фотодруком, просоченням;
 • Багатий вибір полотен і кріплень, які дають можливість вибрати кращий варіант для вашого інтер'єру.

Які тканини використовують для рулонних жалюзі?


Завдяки рулонних жалюзі можна втілити в реальність навіть самі мудрі ідеї, адже вони представлені тисячами фактур і забарвлень. Розрізняються тканини для жалюзі, вони можуть пропускати світло з різним ступенем (від 25% до 75%), але є і спеціальні тканини, які здатні блокувати до 100% сонячного світла.

Які переваги мають рулонні штори?

Якщо порівнювати рулонні штори з вертикальними шторами, то перші мають більш привабливий вигляд, і привносять в приміщення комфорт, домашній затишок і досить гармонійно виглядають на вікнах.

У порівнянні з горизонтальними жалюзі, що не погнуться ні за яких обставин, рулонні більш прості в експлуатації і довговічні.

Горизонтальні жалюзі мають наступні переваги:

 • Стійкість до впливу сонячного світла (вигоряння);
 • Довговічність;
 • Стійкість до вигорання;
 • Простота в догляді;
 • Фарба, якою покриті жалюзі безпечна для людей і стійка до стирання;
 • Велика різноманітність варіантів кріплення;
 • Можливість контролювати освітлення в кімнаті;

На підвіконні не займе багато місця.
До горизонтальних жалюзі відносять конструкції з тонкого алюмінію, варіанти з бамбуковими і дерев'яними ламелями.

Вертикальні жалюзі

Конструкція такого типу універсальна, тому вони можуть бути встановлені як вдома, так і в громадських закладах, виробничих приміщеннях. Це пов'язано з великим числом переваг:

 • Легкість догляду (їх можна навіть пилососити або протирати вологою ганчіркою);
 • Тривалий період експлуатації (спеціальне просочення тканини не тільки відштовхує пил і бруд, але і збільшує період експлуатації);
 • Можливість ремонтувати (будь-які елементи ламелі, які зламалися, можна з легкістю замінити на інші);
 • Можливість регулювати (за допомогою повороту ламелі можна вибрати інтенсивність освітлення в кімнаті);
 • Сполучуваність - їх можна ставити разом з тюлью або шторами.

Скориставшись нашими рекомендаціями, ви зможете вибрати для себе найкращий варіант, який повністю відповідатиме вашим вимогам. А співпраця з кваліфікованими менеджерами та спеціалізованими компаніями ви зможете забезпечити надійний захист свого будинку від сторонніх очей, вигоряння меблів і зайвого сонячного світла. Описані варіанти чудово поєднують в собі функціональність і привабливість.

У магазинах можна вибрати кілька типів жалюзі, найбільш поширеними є: горизонтальні, вертикальні, захисні. Основним елементом перших двох варіантів будуть ламелі (невеликі по ширині смужки, виготовлені з різних матеріалів). Рулонні ж кріпляться на карниз над вікном за таким же принципом, як і в шторах. Вам залишається тільки вибрати найбільш вдалий варіант для вашого приміщення.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 08.06.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Технічні характеристики жалюзі
Вже багато людей встигли оцінити таке сучасне рішення в інтер'єрі як жалюзі. Вони вже давно стали гідною заміною стандартним штор. У магазинах представлено безліч варіантів з різних матеріалів в будь-якому кольорі. Варіантів настільки багато, що зупинити вибір на якомусь одному конкретному досить складно. Чим же жалюзі відрізняються між собою.
Детальніше
Жалюзі день-ніч блекаут
Жалюзі день-ніч блекаут
Правильно підібрані віконні штори здатні перетворити будь-який інтер'єр. Але крім естетики вони також повинні захищати приміщення від яскравого сонячного світла і сторонніх очей.
Жалюзі і ролети Nikoss в Нікополі
Жалюзі і ролети Nikoss в Нікополі
Купити за низькою ціною жалюзі на вікна, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, вертикальні жалюзі, захисні ролети в Нікополі. Гарантія, ціна, фото, оптом, установка. Нікосс

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень