Білі римські штори

Білі римські штори
Зміст
 
Види білих римських штор
Переваги і тонкощі застосування білого кольору в інтер'єрі

Римські штори стали одним з найбільш привабливих елементів дизайну, які прикрасять будь-який будинок, незалежно від стильового напрямку. Білий колір вважається універсальним, але за рахунок різноманітності використовуваних матеріалів, римські штори заграють різними фарбами в кожному інтер'єрі. Багато їх полюбили за мінімалістичний, багато за ефектний зовнішній вигляд, але найголовніше - вони можуть монтуватися на будь-яку віконну раму. 

Конструкція самих римських штор досить проста - саме полотно прикріплюється до підіймального механізму, а для управління може використовуватися як нитка, так і ланцюжок (в ланцюговий-роторному механізмі). Довжина ниті або ланцюжка підбирається в залежності від габаритів і моделі самої штори. Для додання плавності механізму, можуть використовуватися спеціальні обважнювачі. 

 

Види білих римських штор

Залежно від типу конструкції, розрізняють:

  • найлегші і мінімалістичні мотузкові, які виробляються з тканин, що летять, рідше середньої щільності, щоб механізм справлявся з управлінням;

  • ланцюжково-роторного типу вже трохи нагадують жалюзі, управління здійснюється за допомогою ланцюга, яка плавно обертається по колу через механізм. Механізм же, в свою чергу, легко справляється з вагою будь-яких тканин, навіть самих щільних.

Окремо виділяється комбінований тип, з більш складним вдосконаленим механізмом. 

Чому варто використовувати римські штори білого кольору в кожному інтер'єрі:

  • ви легко зможете підібрати матеріал будь-якої щільності, що ідеально впишеться в будь-який інтер'єр;

  • зможуть підкреслити універсальність і індивідуалізм кожної кімнати;

  • крім білого можливо використовувати будь-які інші відтінки, які тільки можуть перегукуватися з вашим приміщенням.

Єдина складність, з якою можна буде зіткнутися - щоб відкрити вікно, доведеться піднімати полотно на максимум. 

Переваги і тонкощі застосування білого кольору в інтер'єрі

Білосніжні відтінки вважаються символом ніжності і безтурботності. Згідно багатьом психологічним дослідженням, невеликі вкраплення білого здатні піднімати настрій і навіть допомагати при депресії і поліпшити сон. Найцікавіше, що це правило актуально для всіх відтінків білого. 

Адже як і будь-який колір, білий об'єднує безліч різних відтінків. І використання класичного, холодного білого, який може сприйматися як стерильним кольором якраз може привести до небажаного ефекту. Саме тому в житловому інтер'єрі рекомендується використовувати більш живі і привабливі кольори а саме, перловий, молочний або вершковий. 

Це правило також актуально для тих, хто вибирає білий колір для римських штор в житлове приміщення. В результаті ви зможете пом'якшити деякі контрасти, наповнити кімнату приємним сяйвом і навіть зробити одним з головних акцентів. Все що для цього потрібно, просто знати який відтінок потрібно підібрати для конкретної кімнати. 

Білі штори стануть виключною родзинкою в інтер'єрі, якщо знати як саме обіграти віконну зону. Для цього достатньо пам'ятати, що класичним і універсальним поєднанням вважаються білого з кавовим, перловим, сірим, бежевим і звичайно чорним. 

Сполучення універсальні і можуть використовуватися у всіх інтер'єрах, незалежно від спрямованості. Якщо за основу у вас використовуються білі жалюзі, відтіночним моментом можуть виступати штори, колір рами, аксесуари, прикраси і навіть колір стін. У такому випадку, навіть при використанні стерильно-білого кольору він буде виглядати набагато м'якше і приємніше. 

FAQ
Де ви знаходиться ваша компанія??

Офіс знаходиться не тільки Києві, а й багатьох містах країни, тому зробити замовлення не складе труднощів.

Ви робите тільки римські штори??

Ні, ви легко зможете замовити будь-які віконні конструкції.

Ви приносите товар??

Так, готове замовлення може відправлятися на вибір багатьма транспортними компаніями.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 09.08.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Горизонтальні жалюзі в дитячу
У сучасному дизайнерському світі відбулися значні зміни, пов'язані із заміною складних і громіздких штор на більш витончені і практичні жалюзі.
Детальніше
Жалюзі і ролети Nikoss в Тернополі
Жалюзі і ролети Nikoss в Тернополі
Вибір якісної сонцезахисної системи забирає багато сил і часу. Необхідно врахувати безліч моментів - особливості розташування свого будинку, інтер'єр і екстер'єр приміщень, можливість ремонту або заміни конструкції і багато іншого. Самостійно вирішити ці питання іноді не вистачає ні сил, ні часу, ні можливостей. У цьому вам допоможе команда фахівців Nikoss. Незалежно від обсягу роботи і вашого запити, ми допоможемо вам.
Жалюзі і ролети Nikoss в Бердянську
Жалюзі і ролети Nikoss в Бердянську
Щорічно зростає популярність ролетів, так як за допомогою функціональних і красивих штор можна прикрасити приміщення, підкреслити його стиль, а також повністю прибрати доступ прямих сонячних променів. Завдяки функціональним рішенням багатьох проблем. Саме ролети можуть заощадити простір, а при правильному виборі відтінку штор можна візуально розширити приміщення
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00