Вертикальні жалюзі

Існує безліч прийомів, які, наприклад, зроблять кімнату з низькими стелями візуально вище, додадуть приміщенню більш строгий стиль або створять певну помпезність. Для досягнення таких цілей чудово підійдуть вертикальні жалюзі, які стануть естетичним і функціональним доповненням вибраного стилю. Вони використовуються в офісах і не менш затребувані для декорування вікон житлових приміщень. Володіючи сучасною виробничою базою, компанія Nikoss зможе виготовити жалюзі будь-якого розміру і відтінку.

Тканина, з якої робляться ламелі, обробляється спеціальними складами, що зберігають колір, відразливими пил і перешкоджають проникненню всередину волокон вологи. Завдяки цьому їх можна використовувати для оформлення вікон в кухні, при необхідності у ванній кімнаті, тобто, обмежень практично немає. Також вони надають матеріалу жорсткість і пружність, які дозволяють зберігати бездоганну форму. Якщо ви вирішили купити вертикальні жалюзі, перш за все, слід вибрати відтінок, який ідеально гармонує з дизайном приміщення і ширину ламелей. Для маленьких кімнат підійдуть більш вузькі варіанти. Якщо простір досить велика, то в ньому чудово будуть виглядати широкі вертикальні смуги жалюзі.

Крім колірної гами, ми пропонуємо широкий вибір фактурних рішень. Є гладкі тканини або з рельєфним малюнком. Вони можуть нагадувати шовк, лляне полотно, ситець, сатин та інші види. Також вибираючи вертикальні тканинні жалюзі, зверніть увагу на рівень прозорості матеріалу. Щільні варіанти краще використовувати для кімнат, де відчувається надлишок денного світла і для створення комфортної обстановки потрібно обмежити освітлення. Якщо такої проблеми немає, то напівпрозорі жалюзі стануть ідеальним обрамленням для вікон.

Величезні можливості для створення додаткового декору ви отримаєте, якщо вирішите замовити вертикальні аплікаційні жалюзі, які стануть справжньою прикрасою кімнати. Для їх створення комбінуються різні тканини, відтінки кольорів і фактури. Незважаючи на складність роботи, ціна на вертикальні жалюзі невисока і дозволяє придбати їх усім бажаючим. Ми гарантуємо високу якість і довговічність нашої продукції.

Модель Вартість
127 мм вертикальних жалюзі Nikoss

від 135 грн/м2 до 670 грн/м2
в залежності від тканини

89 мм вертикальних жалюзі від 242 грн до 640 грн за м. кв. в залежності від тканини

Замір доставка і установка 1-го виробу

Округлення по ширині до 1 м

Округлення по висоті до 1,5 м

Київ:

10 %

*сума виміру, доставки і установки не менше 200грн.

Інші регіони:

60 - 80 грн.

*сума виміру, доставки і установки не менше 120грн.Як замовити вертикальні жалюзі?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна
(якщо потрібно ми розповімо як)
Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замерщик приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
Виклик замірника Розрахунок вартості