Тканинні ролети на вікна

Тканинні ролети – це один з видів сонцезахисних систем. Вони складаються з суцільного полотна, регулювання висоти якого відбувається завдяки обертанню вала. Умовно їх можна розділити на три підвиди: відкритого типу, закритого та ролети системи День-Ніч. Нижче ви можете вивчити опис кожного з них більш детально.

Тканинні ролети відкритого типу

Тканинні ролети відкритого типу  
Приблизний розрахунок вікон
Вікно з 2-х частин 476-2309 грн.
Вікно з 3-х частин 714-3463 грн.
Лоджія з 4-х частин 952-4617 грн.
Модель Вартість
Тканинні ролети відкритого типу від 326 грн до 1096 грн за м. кв
*Вартість залежить від розмірів і тканини

Тканинні ролети, ролети закритого типу під замовлення

Тканинні ролети закритого типу  
Приблизний розрахунок вікон
Вікно з 2-х частин 949-3793 грн.
Вікно з 3-х частин 1424-5689 грн.
Лоджія з 4-х частин 1899-7585 грн.
Модель Вартість
Тканинні ролети закритого типу від 664 грн до 1673 грн за м. кв
*Вартість залежить від розмірів і тканини

Тканинні ролети, ролети системи День-Ніч під замовлення

Тканинні ролети системи День-Ніч  
Приблизний розрахунок вікон
Вікно з 2-х частин 1381-3530 грн.
Вікно з 3-х частин 2072-5294 грн.
Лоджія з 4-х частин 2762-7059 грн.
Модель Вартість
Тканинні ролети системи День-Ніч від 976 грн до 1715 грн за м. кв
*Вартість залежить від розмірів, тканини і виду системи (відкритою чи закритою)

Джутові ролети

Пропонуючи створення будь-яких конструкцій, компанія Nikoss гарантує найвищу якість і надійність виробів. Замовляючи у нас тканинні ролети відкритого типу, ви отримуєте прекрасну захист від сонячних променів і оригінальний акорд в дизайні, де функціональний вал є і додатковим елементом декору. Саме простота і автентичність такого пристрою надають шарм оформленню вікон. Кріпитися ролети можуть до зовнішньої частини отвору, але частіше їх монтують безпосередньо на рами. Такий варіант установки візуально розширює простір кімнати.

Не менш привабливо виглядають тканинні ролети закритого типу володіють додатковим елементом. Це короб-контейнер, декорирующий вал з полотном. Завдяки йому ролети виглядають більш суворо і підходять до стриманим сучасним течіям в дизайні. Такий контейнер створює додатковий захист від ушкоджень і пилу. Незважаючи на те, що ціна на тканинні ролети цього типу дещо вище, вони дуже популярні. Якщо ви хочете замовити щось особливе, можемо запропонувати ще кілька варіантів для декору вікон.

Чудово будуть виглядати і збільшать можливості власників тканинні ролети системи День-Ніч, які володіють розширеним функціоналом. Чергування в тканини затінених і прозорих горизонтальних смуг, дозволяє більш рівномірно розподіляти природне освітлення. Ці ролети на вікна мають два полотна, за рахунок руху яких можна збільшувати або зменшувати проникнення світла.

Створити оригінальний декор приміщення, застосовуючи природні матеріали дуже просто. Потрібно лише замовити у нас джутові тканинні ролети, які зроблені з рослинних волокон. Завдяки тому, що структура полотна дозволяє вільно циркулювати повітрю, навіть невеликого вітерця достатньо для створення відчуття прохолоди. Цей ефект посилюється розсіяним світлом у кімнаті, який не затінює повністю простір.

Як замовити тканинні ролети?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна
(якщо потрібно ми розповімо як)
Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замерщик приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
Виклик замірника Розрахунок вартості