Рулонні штори

Рулонні штори з звичайними об'єднує лише загальна назва. У всьому іншому цей вид сонцезахисних систем абсолютно оригінальний. Головна відмінність в тому, що тканинне полотно накручується на вал. Це дозволяє швидко і без зусиль піднімати і опускати його. Нижче представлені основні види рулонних штор та ціни на них.

Рулонні штори відкритого типу

Рулонні штори відкритого типу  
Приблизний розрахунок вікон
Вікно з 2-х частин 476-2309 грн.
Вікно з 3-х частин 714-3463 грн.
Лоджія з 4-х частин 952-4617 грн.
Модель Вартість
Рулонні штори відкритого типу від 326 грн до 1096 грн за м. кв
*Вартість залежить від розмірів і тканини

Рулонні штори закритого типу під замовлення

Рулонні штори системи День-Ніч під замовлення

Рулонні штори системи День-Ніч  
Приблизний розрахунок вікон
Вікно з 2-х частин 1381-3530 грн.
Вікно з 3-х частин 2072-5294 грн.
Лоджія з 4-х частин 2762-7059 грн.
Модель Вартість
Рулонні штори системи День-Ніч від 976 грн до 1715 грн за м. кв
*Вартість залежить від розмірів, тканини і виду системи (відкритою чи закритою)

Джутові рулонні штори

Простота робочого механізму цих штор забезпечить не тільки максимальний комфорт при використанні, але і довговічність. Тканина, яка співпадає за площею з параметрами вікна, вгорі кріпиться до стрижня, який в свою чергу монтується на раму. Це дозволяє намотувати на нього полотно або розкручувати його. Таким чином, регулюється освітлення. Якщо ви вирішили купити рулонні штори, то величезний асортимент тканин представлених у нас дозволить знайти ідеальні варіанти. Вони володіють не тільки різноманітною кольоровою гамою, але і рівнем прозорості, а також відрізняються фактурністю.

Елементами декору стають не тільки полотнища. Така частина, як валик, який і забезпечує функціональність, може теж стати помітним акордом в мелодії дизайнерського задуму. Конструктивно рулонні штори відкритого типу найбільш прості, але саме в цьому їх шарму. Діючий механізм прекрасно видно і служить додатковим прикрасою. Ці моделі підійдуть до мотивів етно в оформленні, середземноморського дизайну, будуть лаконічно виглядати в стилі прованс або в кімнатах, зроблених у стриманому голландською або англійською тоні.

Чудово підійдуть для всіх перерахованих варіантів джутові рулонні штори, полотно яких поєднано з волокон тропічної рослини. Його структура дозволяє отримати напівтемрява в кімнаті і прекрасно пропускає повітря, що створює комфортну атмосферу в будь-яку погоду.

Більш суворими виглядають рулонні штори закритого типу, але відрізняються лише однією деталлю. Це короб-контейнер, який прикриває валик з полотном. Елемент є не тільки додатковим декором, але і захищає механізм від пилу і пошкоджень. Вибираючи рулонні штори ціна, яких за рахунок цього доповнення дещо збільшується, ви розширюєте свої можливості. Вони підійдуть для стилю модерн і розкішної класики, а також будуть лаконічно виглядати в техно і мінімалістському дизайні. Ідеальні для любителів сучасного оформлення рулонні штори системи День-Ніч, які дозволяють створювати рівномірний затінення і виглядають дуже технологічно. Цього вдається досягти за рахунок руху двох полотнищ з чергуються прозорими і непроникними для світла смугами.

Як замовити рулонні штори?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна
(якщо потрібно ми розповімо як)
Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замерщик приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
Виклик замірника Розрахунок вартості