Рулонні ворота в Києві

Рулонные ворота в Киеве

На зміну важким металевим воротах, якими так важко керувати, а тим більше необхідно постійно фарбувати для захисту від корозії, прийшли легкокеровані рулонні ворота. Мабуть, немає необхідності докладно пояснювати, що це таке, оскільки рулонних воріт у Києві вже предостатньо. Зупинимося лише на деяких особливостях цього, по суті, окремого виду жалюзі.

Так як і жалюзі, рулонні ворота складаються з ламелі. Але ці ламелі, будучи основою міцності рулонних воріт, виготовляють або з сталі, або з алюмінію, який здійснюється або шляхом прокатки або екструдування, що надає йому особливу міцність. До того ж, для додаткової міцності ламелі рулонних воріт або профілі виготовляють з наповненням м'яким або твердим наповнювачем.

З такого різноманіття профілів випливає, що при їх виборі треба керуватися застосуванням рулонних воріт. Якщо це невеликі прорізи, для виготовлення рулонних воріт можна використовувати тонкостінні профілі з м'яким наповнювачем, але для великих прорізів і потужних воріт слід замовляти рулонні ворота з екструдованого алюмінію з твердим наповнювачем.  

Профілі, що використовуються для виробництва рулонних воріт, фарбують у різні кольори, хоча для алюмінієвих профілів це і не є обов'язковим, оскільки вони не схильні до корозії. Але при установці рулонних воріт у Києві не хотілося б порушувати екстер'єр фасадів будинків, тому від ретельності вибору кольору залежить їх відповідність певному типу будівель.

Щоб купити рулонні ворота в Києві, досить зателефонувати за телефонами в нашу компанію, замірник виїде в зручний для вас час, і рулонні ворота будуть виготовлені і встановлені в чітко обумовлені терміни. А гарантійні зобов'язання компанії забезпечать їх чітку роботу і ваш спокій.

Автор: Микола Пунько