Вертикальні тканинні жалюзі 127/89 мм

Оформляючи вікна, багато хто намагається не тільки прикрасити їх, але і звертають увагу на більш практичні функції. Наприклад, можливість швидко маніпулювати елементами декору, їх здатність пропускати повітря, а також захищати приміщення від сонця. Ідеально підходять для цих цілей вертикальні тканинні жалюзі, які забезпечать комфорт при використанні і створять витончений дизайн. Вони використовуються в житлових приміщення і офісах, а завдяки безмежним можливостям у виборі кольорів і відтінків, дозволяють знайти варіанти, які будуть поєднуватися з будь палітрою.

Вибираючи ці конструкції для декору вікон, слід враховувати не тільки відтінки, але і розмір ламелей. Для великих кімнат краще використовувати широкі варіанти у 127 мм. Вони будуть гармонійно виглядати в приміщеннях, де немає нестачі у вільному просторі. Для невеликих просторів найчастіше використовуються менші за шириною ламелі. Їх стандарт 89 мм. Якщо ви прийняли рішення купити тканинні вертикальні жалюзі, враховуючи ці рекомендації, зможете зробити безпомилковий вибір. Але в будь-якому випадку рішення залишається за клієнтами, і ми максимально точно виконаємо всі вимоги. У нас можна замовити жалюзі будь-якої площі.

Крім цього, вертикальні моделі здатні розсуватися вправо або вліво, а також у протилежних напрямках від центру конструкції і назад. Маніпулювати ними можна вручну або оснастивши механізм приводом, джерелом живлення, для якого стане лінія енергопостачання або він буде розрахований на автономні енергоносії. Такими системами оснащуються великі по площі жалюзі, а при необхідності, вони можуть мати і програмне керування. Завдяки великим можливостям і величезному досвіду роботи компанія Nikoss, зможе виконати замовлення будь-якого обсягу та складності.

Купуючи у нас вертикальні тканинні жалюзі ціна і якість ідеально збалансовані, можете не сумніватися в тому, що прослужать вони дуже довго. Крім цього, тканинні моделі підходять для використання в будь-якій кімнаті. Вони робляться з натуральних полотен. В процесі виробництва просочуються спеціальними складами нешкідливими для людини. Це надає ламелиям пружність, не дозволяє їм вигоряти під впливом ультрафіолету, забезпечує антистатичний ефект, а також перешкоджає проникненню вологи всередину волокон. Такі якості дозволяють жалюзі бездоганно виглядати багато років.

Приблизний розрахунок вікон
Вікно 150х150 337-1565 грн.
Вікно 200х200 599-2782 грн.
Шкільний клас 1798-5404 грн.
Вартість залежить від розмірів і тканини
Модель Вартість
127 мм вертикальних жалюзі від 140 грн до 696 грн за м. кв. в залежності від тканини
89 мм вертикальних жалюзі від 251 грн до 664 грн за м. кв. в залежності від тканини

Замір доставка і установка 1-го виробу

Округлення по ширині до 1 м

Округлення по висоті до 1,5 м

Київ:

10 %

*сума виміру, доставки і установки не менше 200грн.

Інші регіони:

60 - 80 грн.

*сума виміру, доставки і установки не менше 120грн.

Як замовити?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна
(якщо потрібно ми розповімо як)
Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замерщик приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
Виклик замірника Розрахунок вартості

Матеріали

Галерея

prev next