Вертикальні жалюзі аплікаційні

Так як попит на оригінальний декор вікон постійно зростає, розвиваються і технології виробництва. З'явилися вертикальні аплікаційні жалюзі, відкривають великі можливості для створення унікального оформлення. Комбінуючи кольори і фактури, і прикрашаючи ними ламелі, робиться візерунок або графічна картина. Таким чином, ви можете замовити втілення тематичного малюнка для дитячої кімнати, романтичного зображення для спальні, помістити на жалюзі логотип компанії в офісі і так далі.

За технічними характеристиками ці моделі нічим не відрізняються від звичайних, але, природно, ціна буде дещо вищою. Хоча для поціновувачів оригінальних рішень в дизайні, купити вертикальні аплікаційні жалюзі, отже, розширити межі для творчості, а це набагато важливіше витрат. Тим більше що збільшення вартості буде незначним, а ефектний зовнішній вигляд такого декору повністю виправдає очікування.

При роботі, можуть враховуватися не тільки кольору, але і створюватися орнамент завдяки поєднанню фактур. Гладка, шовковиста тканини буде обрамлена барханными деталями, а матове мерехтіння сатину чудово підкреслить атласний блиск складових елементів. Варіантів конструкцій може бути нескінченна безліч, все залежить лише від фантазії замовника, а також професіоналізму виконавців.

Завдяки новому обладнанню, на якому ми виробляємо аплікаційні вертикальні жалюзі ціна їх не стане критичною для клієнтів. Економія енергоресурсів і логістика виробництва, дозволяють значно зменшити витрати, з яких формується собівартість. Це безпосередньо впливає на кінцеву суму, яку клієнти заплатять за роботу і послуги. Таким чином, якісний товар, що відповідає найвищим критеріям, замовники можуть придбати за доступною ціною.

Послуги по вимірюванню параметрів для виготовлення декору вікон і монтаж готової продукції, компанія Nikoss виробляє за вигідними тарифами. У нас працюють тільки досвідчені професіонали, які все роблять максимально швидко і якісно. Замовлення будь-якої складності буде виконаний в стислі терміни і вже через кілька днів, ви зможете милуватися стильним дизайном вікон.

Як замовити?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна
(якщо потрібно ми розповімо як)
Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замерщик приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
Виклик замірника Розрахунок вартості

Галерея

prev next