Тканинні ролети закритого типу

Встановлюючи на вікна тканинні ролети закритого типу, ви отримуєте можливість створити комфортну обстановку в приміщенні і отримати додаткове прикраса. Короб, який закриває робочу систему, виконує не тільки декоративну функцію. Він захищає більшу частину механізму від попадання пилу і бруду, а також оберігає від пошкоджень. Природно, це збільшує строк експлуатації ролет. Прагнучи отримати справжнє досконалість, яке буде ідеально виглядати і бездоганно працювати, краще замовити створення і встановлення саме таких моделей.

Завдяки тому, що ми закуповуємо сировину і фурнітуру у перевірених виробників, можемо запропонувати клієнтам великий вибір тканин, профілю та робочих механізмів. Крім цього, компанія Nikoss володіє власними виробничими цехами, де і створюються тканинні ролети закритого типу ціна цілком доступна. Цього вдається досягти завдяки використанню ефективного та енергозберігаючого обладнання, розумної економії матеріалів і сучасних систем логістики виробничого процесу.

Клієнти будуть приємно здивовані величезним вибором тканин. У нас є великий вибір натуральних полотен, які чудово підійдуть для дитячих кімнат і спалень, а також сучасних штучних матеріалів, що відрізняються ефектним зовнішнім виглядом. Ви можете знайти ідеальні варіанти за кольором і рівнем прозорості. Представлені тканини з однотонним забарвленням і з самих різних відтінків і малюнків. Найчастіше присутні рослинні мотиви, але є і футуристичний декор. Не менш привабливо виглядає фактурна тканина.

Продумана до дрібниць конструкція всієї системи дозволить змонтувати ролети максимально близько до поверхні рами. Це створить мінімальний зазор, що буде сприяти більш ефективному затінення приміщення. Простота регулювання положення тканини забезпечується за рахунок ланцюжка, яка управляє механізмом, з максимальною чутливістю, що дозволяє йому реагувати на кожен рух.

Короб, що закриває основну робочу частину, також дозволяє купити тканинні ролети закритого типу максимально гармоніюють по дизайну з оформленням кімнати. Ця деталь може бути зроблена в тонах полотна або ідеально поєднуватися з рамою вікна, а при необхідності радикально відрізнятися відтінком і служити яскравим обрамленням, яке окреслює чіткі контури. Такий прийом використовують багато дизайнери, щоб виділити якісь елементи декору та посилити їх роль у загальній концепції.

Приблизний розрахунок вікон
Вікно з 2-х частин 1025-4096 грн.
Вікно з 3-х частин 1538-6144 грн.
Лоджія з 4-х частин 2050-8192 грн.
Вартість залежить від розмірів і тканини
Модель Вартість
Тканинні ролети закритого типу від 717 грн до 1807 грн за м. кв
Замір доставка і установка 1-го виробу
Округлення за площі до 0.7 м. кв
Київ:

10 %

*сума виміру, доставки і установки не менше 200грн.

Інші регіони:

40 - 60 грн.

*сума виміру, доставки і установки не менше 120грн.

Як замовити?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна
(якщо потрібно ми розповімо як)
Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замерщик приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
Виклик замірника Розрахунок вартості

Матеріали

Галерея

prev next