Тканинні ролети відкритого типу

Яскраве сонце може стомлювати і часто нам хочеться сховатися від його пронизують променів. Для цього люди завжди застосовували вироби з тканини та інших матеріалів, які прикривали вікна, рятуючи від яскравого світла. Вони є невід'ємною частиною інтер'єру і сьогодні. Серед величезного розмаїття видів, привертають все більшу увагу тканинні ролети відкритого типу, що відрізняються лаконічністю форм, простотою у використанні і невисокою ціною. У них продумана кожна деталь і немає нічого зайвого. В цьому і полягає чарівність такого декору для вікон.

Головною відмінною рисою ролет відкритого типу є валик, розташований в місці кріплення, на який намотується тканина. Існує кілька видів механізмів, з допомогою яких можна регулювати висоту розташування полотна. Який би варіант ви не вибрали, з його допомогою вона буде намотуватися на валик або опускатися вниз. Вирішуючи купити тканинні ролети відкритого типу, ви придбаєте функціональну і недорогу модель, яка забезпечить високий рівень комфорту. Тканина, що застосовується для їх виготовлення, може відрізнятися за складом, але завдяки спеціальній обробці має схожі властивості. Вона володіє антистатичним ефектом, тому практично не припадає пилом. Завдяки тому, що не вбирає воду, не забруднюється. Вона не втратить яскравості кольорів на сонце і зберігає первісну форму.

Щоб отримати ідеальні по дизайну і розмірам ролети краще замовити їх виготовлення за індивідуальними параметрами. Величезний вибір тканин, представлених у каталозі, дозволить вибрати кращий варіант. Ви можете зробити всі виміри самі, або довіритися нашим фахівцям. Через кілька днів після оформлення замовлення до вас приїде досвідчений майстер і змонтує ролети.

Завдяки перевіреним і надійним постачальникам всіх матеріалів та високотехнологічного обладнання, яким оснащені виробничі потужності, компанія Nikoss гарантує бездоганну якість продукції. У нас ви придбаєте тканинні ролети відкритого типу, ціна, яких повністю відповідає якості, і переконайтеся в зручності і красу такого декору для вікон.

Приблизний розрахунок вікон
Вікно з 2-х частин 514-2493 грн.
Вікно з 3-х частин 771-3740 грн.
Лоджія з 4-х частин 1028-4986 грн.
Вартість залежить від розмірів і тканини
Модель Вартість
Тканинні ролети відкритого типу від 352 грн до 1183 грн за м. кв
Замір доставка і установка 1-го виробу
Округлення за площі до 0.7 м. кв
Київ:

10 %

*сума виміру, доставки і установки не менше 200грн.

Інші регіони:

40 - 60 грн.

*сума виміру, доставки і установки не менше 120грн.

Як замовити тканинні ролети?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна
(якщо потрібно ми розповімо як)
Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замерщик приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
Виклик замірника Розрахунок вартості

Матеріали

Галерея

prev next