Захисні ролети

Забезпечити додатковий захист від проникнення зловмисників або захистити двері і вікна від впливу погодних умов допоможуть захисні ролети, які розраховані на виконання декількох функцій. Встановлюються вони, як правило, на зовнішній частині будівель над вікнами або іншими прорізами, але можливі варіанти їх монтажу всередині приміщень. Також конструкції кріпляться безпосередньо на рами і полотна двері. При виборі варіантів і місць монтажу багато залежить від матеріалу, з якого побудовано будівлю і товщини стін. Являючись модифікацією звичайних жалюзі, ці системи створені спеціально для того, щоб посилити захист вашої власності.

Захисні ролети

Виготовляються такі ролети або, як їх ще називають, рольставні найчастіше з алюмінієвого або сталевого профілю. Цей матеріал міцний, має невелику вагу і здатний забезпечити надійний захист. Перевагою таких конструкцій вважається і те, що вони можуть прекрасно захищати від холоду. Але для цього потрібно використовувати пенозаполненный профіль. Таким чином, до спектру можливостей додаються ще й теплоізоляційні властивості.

Всім бажаючим використовувати переваги цих конструкцій компанія Nikoss, надає можливість швидко замовити та придбати за дуже вигідною ціною. Пропонуючи купити захисні ролети, ми створимо їх унікальними параметрами, які визначать досвідчені замірники. Таким чином, конструкції будуть ідеально підходити і максимально ефективно працювати. Вони встановлюються на вікнах квартир перших поверхів будинків, в магазинах або офісах і чудово захищають не тільки вітрини, а також вікна, але і вхідні двері. Найчастіше відкриваються вони зовні вручну, але якщо це необхідно конструкції оснащуються електроприводами. Ролети можуть використовуватися і як захист від сонячних променів. Кут нахилу ламелів цих конструкцій регулюється за тим же принципом, що і у вертикальних жалюзі. Таким чином, забезпечується ще одна додаткова функція, що дозволяє створити комфортну атмосферу в приміщенні.

з Огляду на величезні можливості, які ви отримаєте, встановлюючи захисні ролети ціна, буде виправдана. Ми врахуємо всі побажання клієнтів і зможемо запропонувати варіанти, які задовольнять за якістю, колірним рішенням і вартості.

Коли у захисті немає потреби, ламелі ховаються в короб, що знаходиться у верхній частині конструкції. Змонтований на зовнішній стороні, він буде прекрасно видно, але існують варіанти кріплення, які не порушують дизайн фасаду.

Вызов замерщика - БЕСПЛАТНО!

Популярні питання

Який вибір кольорів?

Профілі для виготовлення ролет зазвичай обробляють барвниками базових кольорів — це білий, бежевий, коричневий і сірий. Але, в той же час, забарвлення профілів ними не обмежується, і замовник може вибрати різноманітні кольори захисних ролет по своєму смаку, а також найбільш підходящі за забарвленням до кольору фасадів будівель, де вони будуть встановлені.

Типи управління захисними ролетами

Захисні ролети, незважаючи на свою міцність і неприступність, досить прості в управлінні. Вони можуть закриватися як вручну, так і автоматично.

Ручне управління

Якщо ролети розташовані на перших поверхах, ручне управління, в основному, здійснюється зовні приміщення. Пружина, вбудована в захисний короб, який ховається згорнута ролети, значно полегшує ручне управління ролетів, таке управління отримало назву пружинно-інерційний. При цьому, ролети зовні закривається на ключ.

Якщо захисні ролети встановлюються на вікнах верхніх поверхів, ручне управління здійснюється зсередини приміщення за допомогою інерційної касети зі шнуром.

Якщо ролети занадто важка (це може бути при закритті великих отворів), при ручному управлінні додатково використовують касету з ручкою, що значно полегшує підйом ролети та управління нею.

Автоматичне управління

Безсумнівно, автоматичне управління набагато зручніше, оскільки в епоху повсюдної автоматизації людина звикла управляти всім за допомогою пульта. Підняття і опускання ролети за допомогою електромотора має, звичайно, певні переваги, але все ж, для страховки необхідно встановлювати і ручний підйомник, оскільки електрика може іноді аварійно відключатися.

При установці захисних ролет з автоматичним управлінням виникає необхідність у додатковому монтажі електричної проводки, тому, якщо в приміщенні зроблений ремонт, це може спричинити певні незручності

Вибір профілю для захисних ролет

Сама назва — захисна ролета — передбачає високу міцність і надійність виробу, але в різних випадках застосування захисних ролет і міцність потрібна різна. Розглянемо варіанти застосування захисних ролет та залежність від цього використання певних профілів.

Якщо ролети використовується усередині приміщення, стандартна міцність сталевого або алюмінієвого профілю буде достатньою, щоб захистити вікна або двері. Але якщо ці ж функції виконують зовнішні ролети, необхідно враховувати ще й природні умови. Жорсткість профілю повинна бути достатньою, щоб витримувати навантаження від поривів вітру.

В місцях, де ймовірність злому підвищена, бажано використовувати захисні ролети з екструдованого профілю, оскільки він набагато міцніше і надійніше профілю з пінним наповнювачем.

Захисні ролети можуть істотно впливати на теплоізоляцію приміщення, якщо вони зроблені з пенозаполненного профілю. Чим більше товщина профілю з наповнювачем, тим краще його теплоізоляційні властивості, екструдований ж профіль жодним чином не впливає на теплоізоляцію.

Застосування захисних ролет з певних профілів в залежності від місця установки можна класифікувати таким чином:

1. Зовнішня захист вікон. Застосовуються захисні ролети із сталевих або алюмінієвих профілів з пінним наповнювачем висотою 39, 41, 45, 55 мм. Такі профілі досить надійні від злому і витримують значні вітрові навантаження. До того ж, вони забезпечують теплоізоляцію приміщення.

2. При необхідності посиленого захисту застосовують екструдовані профілі 45 і 63 мм. Вони мають набагато більш високу жорсткість, тому і надійніше захищають приміщення від злому. Але в той же час, із-за більшої товщини і мають більшу вагу, а також вони дорожче пенонаполненних профілів приблизно на 40%.

3. Для виготовлення гаражних рулонних воріт та захисних ролет великої ширини, від 2,5 м і більше, використовують спеціальні пенонаполненные профілі 55мм і 77 мм. Вони мають високу міцність, жорсткість дозволяє уникнути прогину при захисті широких отворів.

4. Для функцій, які виконують решітки, випускають перфорований екструдований профіль. Цей профіль з отворами використовується, коли є необхідність прозорості ролети або доступу повітря через неї.

Теплоізоляція

Захисні ролети, крім свого основного призначення — охорони приміщень від злому і вторгнення, а також захисту вікон від сонячного світла, мають ще дуже важлива особливість — це теплоізоляція. Захисні ролети, виготовлені з профілю з наповнювачем захищають приміщення взимку від холоду, а влітку від спеки, таким чином, в приміщенні досягається економія взимку опалення до 30%, влітку ж — економія електроенергії за рахунок зменшення роботи кондиціонерів, оскільки ролети не пропускають до 70% сонячного тепла. До того ж, пенонаполненные профілі мають шумопоглинаючі властивості.

Формування вартості ролет

Існує кілька складових, які суттєво впливають на вартість захисних ролет, і це

у першу чергу, звичайно, розміри самої ролети;

другий важливий фактор — це категорія і розміри профілю, що використовується для виготовлення ролет;

також впливає на вартість складність монтажу захисних ролет, накладною або вбудований, оскільки вони мають різну ціну;

ручне або автоматичне керування суттєво змінює калькуляцію вартості;

також необхідно враховувати віддаленість об'єкта, де необхідно проводити монтаж ролет, оскільки транспортні витрати ще ніхто не відміняв.

Незважаючи на перераховані витратні статті, наша фірма робить все можливе, щоб зменшити вартість ролет, вибрати оптимальний варіант для захисту приміщення замовника та привести вартість захисних ролет до оптимальною ціною для даного приміщення.

До того ж, фірма безкоштовно надсилає замірника для виконання точних вимірів, тому замовник гарантовано отримає якісно виготовлені і встановлені найкращим чином захисні ролети, які довгі роки будуть надійно захищати приміщення і радувати око своїм естетичним виглядом.

Захисні ролети

Як замовити
захисні ролети?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна (якщо потрібно ми розповімо як) Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замірник приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
Акція!

Запишись на БЕЗКОШТОВНИЙ замір
до 28 березня і ОТРИМАЙ 1000 грн
на бонусний рахунок*

*при замовленні від 2000грн