Горизонтальні жалюзі

Існує кілька версій історії появи жалюзі. Загальними рисами всіх, є те, що створені ці пристосування для захисту від сонця і сторонніх очей. Свою функцію вони настільки добре виконували, що поширилися по всьому світу, і сьогодні є одними з найбільш популярних варіантів для декору вікон.

Пропонуючи створити для вас горизонтальні жалюзі, компанія Nikoss гарантує їх високу якість та багаторічну експлуатацію. Завдяки сучасним матеріалам і можливостей виробництва, ці вироби стали справжнім втіленням давніх традицій і прогресу.

Стандартні алюмінієві жалюзі під замовлення

Горизонтальні жалюзі Venus 25/16 мм

Горизонтальні дерев'яні жалюзі 25/50 мм

Дизайнери намагаються використовувати їх не тільки як практичну частину інтер'єру. Вони органічно вплітають такий декор вікон в загальну концепцію оформлення. У результаті виходить ідеальне поєднання, яке збільшує комфорт, тому вирішуючи купити горизонтальні жалюзі, ви отримуєте величезні переваги.

Сьогодні для їх виробництва використовуються найсучасніші матеріали, алюмінієві і пластикові сплави, а також дерево. Це дозволяє випускати легкі, міцні і надійні у роботі системи. За довгі роки існування були вироблені рамки параметрів. Прийнято вважати, що стандартні горизонтальні жалюзі мають ширину ламелей 16 і 25 мм. Принцип роботи у всіх подібних моделей приблизно однаковий. Поворот на 180 градусів основних елементів конструкції забезпечує система з натягнутих шнурів, які управляються спеціальним механізмом. Існує кілька типів цих пристроїв, і застосовуються вони в залежності від ваги жалюзі, а також їх розміру. Механічне оснащення дозволяє піднімати і опускати всю конструкцію.

Постійним попитом користуються горизонтальні жалюзі Venus, система управління в яких дуже зручна. Маніпулюючи ланцюжком, ви легко зможете регулювати кут нахилу ламелей або піднімати і опускати їх. Крім цього, карниз виглядає більш плоским, ніж у стандартних систем і декорує всі елементи механізму. І хоча на такі горизонтальні жалюзі ціна вище, вони виправдовують її надійністю в роботі, більш елегантним виглядом і комфортом. Кріпитися конструкції можуть над віконним отвором або безпосередньо до рам.

У нас можна замовити горизонтальні дерев'яні жалюзі, які володіють усіма технічними можливостями, але виглядають більш нестандартно. Вони чудово доповнять стиль кантрі і етно, їх часто вибирають прихильники природних матеріалів в інтер'єрі. Дерево підійде для дитячих кімнат і спалень. Завдяки особливим естетичним якостям воно зроблять приміщення більш затишним.

Як замовити горизонтальні жалюзі?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна
(якщо потрібно ми розповімо як)
Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замерщик приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
Виклик замірника Розрахунок вартості