Жалюзі від компанії Никосс

Компанія Nikoss є одним з провідних виробників жалюзі і ролет на ринку України!

У нас ви можете купити жалюзі на вікна, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, тканинні ролети на вікна, захисні ролети, рулонні штори, римські штори оптом і в роздріб!

Наша компанія заснована в 1997 році, і ось вже багато років успішно розвивається, завоювавши довіру споживачів. Ви можете побачити виготовлені нами жалюзі та ролети на вікнах офісів великих компаній, приватних будинків і квартир, банків, навчальних закладів.

Оскільки філії компанії Nikoss розташовані в найбільших містах України, можна замовити і купити жалюзі, тканинні ролети, захисні ролети в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі.

Фахівці компанії Nikoss відстежують всі новинки у світі сучасного дизайну і виготовлення жалюзі, захисних ролет, впроваджуючи їх на своїх виробництвах. Для виготовлення жалюзі, захисних ролет, рулонних штор, тканинних ролет ми використовуємо найсучасніші розробки, новітню фурнітуру та матеріали від відомих виробників з Європи, Ізраїлю, Малайзії, Китаю, наша продукція виготовляється тільки із сертифікованих матеріалів.

Висококласні професіонали в області дизайну, виготовлення і монтажу жалюзі в самі короткі терміни виготовлять для вас горизонтальні і вертикальні жалюзі, тканинні ролети та рулонні штори, джутові та бамбукові ролети, москітні сітки, штори бриз і римські штори, захисні ролети у величезному асортименті моделей, кольорів і відтінків.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте повний спектр послуг, починаючи від дизайну, виміру до монтажу жалюзі та гарантійного обслуговування.

Однією з заслуг нашої компанії є низькі ціни на жалюзі при винятковій якості виготовлення і швидкому виконанні самого складного замовлення.

Оптимальні ціни на жалюзі та захисні ролети від компанії Nikoss обумовлені такими факторами:

  • наша компанія має власне виробництво, де виготовлення жалюзі на вікна та захисних ролет відбувається на сучасному обладнанні, яке постійно оновлюється з новими розробками;
  • досвідчений персонал володіє високим професіоналізмом, це виключає брак при виготовленні жалюзі;
  • ми працюємо безпосередньо з виробниками фурнітури і матеріалів для виготовлення жалюзі і ролет;
  • оскільки компанія замовляє комплектуючі великим оптом, постачальники відпускають нам продукцію за мінімальними цінами;
  • терміни виготовлення і монтажу жалюзі на вікна, тканинних ролет, рулонних штор, захисних ролет та іншої продукції мінімальні.

Для того, щоб замовити жалюзі на вікна, захисні ролети на вікна та двері, достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або відправити замовлення прямо з сайту, на якому ви можете ознайомитися з фото жалюзі і ролет, а також з відео установки жалюзі. Наш дизайнер зі зразками продукції може виїхати додому у зручний для вас час. Майстер зробить точні виміри, щоб не виникло проблем при установці. Виготовлення жалюзі відбувається в самі короткі терміни (в залежності від складності дизайну від 3 до 7 днів), потім наші фахівці встановлять їх швидко, якісно і акуратно.

Гарантія встановлених нами жалюзі   1 рік за умови правильної експлуатації!

Запрошуємо дилерів на умовах вигідного співробітництва!

Регіональні представництва